Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Rodinný dom Hlohovec

Popis nehnuteľnosti

Predaj, 5-izbový rodinný dom s garážou, Hlohovec

Ponúkame na predaj priestranný, dvojpodlažný, dvojgeneračný 5-izbový rodinný dom v širšom centre mesta Hlohovec, na ulici Pribinova. S pozemkom o rozlohe 400 m2, tento dom má úžitkovú plochu 172 m2 a je ideálny pre viacčlennú rodinu, alebo pre dve rodiny, vďaka dvom bytovým jednotkám s osobitnými vstupmi. Dom je v pôvodnom stave, čo poskytuje vynikajúcu príležitosť na prerobenie podľa vlastných predstáv.

Video obhliadka tu : https://youtu.be/6on3fwY9Yjg

Charakteristika domu

Prízemie:

Prvé podlažie:

Na pozemku sa nachádza garáž, ktorá je kompletne podpivničená.

Vybavenie

Pozemok a príslušenstvo

Lokalita

Mesto Hlohovec ponúka kompletnú občiansku vybavenosť: školy, škôlky, zdravotné stredisko a ďalšie. Dom sa nachádza v širšom centre mesta, všade je to "kúsok".

Cena

149.990,- eur

Kontakt

Bližšie informácie, poprípade ohliadku si viete dohodnúť na tel.č.: 0905 526 254, Teším sa na stretnutie s vami https://miroslavjakubkovic.sk/

Tento rodinný dom predstavuje ideálnu príležitosť pre rodinu hľadajúcu pohodlný dom s možnosťou vlastných úprav. Vynikajúca cena otvára dvere k tvorbe vášho vlastného domova v príjemnom prostredí mesta Hlohovec.

Videoprehliadka

Miroslav Jakubkovič

Kto som a prečo sa venujem predaju nehnuteľností?

Volám sa Miroslav Jakubkovič a NIE SOM ŠTANDARDNÝM realitným maklérom.

Na realitnom trhu sa pohybujem od roku 2007 kde som sa zaoberal hlavne prenájmami RD a ubytovňí, keďže som mal velkú ubytovaciu spoločnosť a asi od roku 2011 ako realitný maklér špecialista vo velkej celoslovenskej realitnej spoločnosti. Od roku 2018 pracujem ako realitný  manager  špecialista vo velkej realitnej aj finančnej spoločnosti , kde náborujem , školím a príjmam realitných maklérov 

Špecializujem sa na rezidenčný a komerčný sektor nehnuteľností. V Trnave, Hlohovci a v Nitre a blízkom okolí predávam nehnuteľnosti už 10 rokov a rád predám aj tú vašu. 

Celý život vynikám z radu, a to platí aj v realitách. Nerobím len to, čo všetci ostatní, ale do svojej práce dávam pridanú hodnotu.

Nikdy som nechcel byť a ani nie som len jedným z mnohých, tzv. "maklérov," podľa ktorých je predaj nehnuteľnosti o pár fotkách na internete a čakaní, čo sa udeje. Takýto prístup sa prieči môjmu presvedčeniu o kvalitnej práci a preto moja profesionálna služba začína nezáväznou inšpekciou nehnuteľnosti, konkurenčnou analýzou pred predajom, návrhom predajnej stratégie, cez následnú profesionálnu prezentáciu nehnuteľnosti (napr. VIDEOOBHLIADKOU) zacielenú na zvýraznenie jej predností, až po masívnu propagáciu najmodernejšími technológiami, vďaka ktorej sa o vašej nehnuteľnosti dozvie "aj ten, kto nechce." . V poslednom rade chcem vyzdvihnúť možnosť LICITÁCIE - AUKCIE , ktorú využívam automaticky , pokiaľ my to situácia dovolí. Tu je link pre vašu predstavu , ako to funguje : https://youtu.be/BppFajaB1A0 Výsledkom je RÝCHLY PREDAJ za MAXIMÁLNU MOŽNÚ CENU, vďaka čomu klienti moje služby využívajú opakovane a odporúčajú ma svojim známym, a tak sa stávam ich rodinným realitným agentom.

Mojou filozofiou je 100%-ný servis, maximálny komfort klienta, a preto sú PRÁVNE A HYPOTEKÁRNE služby, služby POISTENIA NEHNUTEĽNOSTÍ a POPREDAJNÝ SERVIS samozrejmosťou

Ak teda hľadáte "nejakého makléra," ktorý urobí pár fotiek, zavesí ich na internet a čaká, čo sa udeje, tak vás musím sklamať - tu nie ste správne.

Ak však chcete pre svoju nehnuteľnosť profesionálnu starostlivosť zameranú na maximálny zisk a minimálnu časovú stratu, tak ste na stránke toho správneho EXPERTA na PREDAJ Vašej nehnuteľnosti. 

"KAŽDÚ NEHNUTEĽNOSŤ PREDÁVAM AKO SVOJU VLASTNÚ"

Moja úspešnosť predaja je 99,9% pri priemernej dobe predaja 14,8 dní

 

 

 


Miroslav Jakubkovič

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF