Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Predaj, rodinný dom Cabaj- Čápor

Popis nehnuteľnosti

Predaj, rodinný dom Cabaj - Čápor, Nitra - EXKLUZÍVNE

 

Exkluzívne ponúkame Vám na predaj  samostatne stojaci  3 izb.  rodinný dom  v tichej časti Cabaja, obec Cabaj – Čápor, mimo hlavného ťahu. Dom je v pôvodnom stave a predáva sa  zariadený, tak ako ho vidíte na fotkách , alebo videu. Na pozemku sa nachádza samostatná letná kuchynka, garáž a studňa

 

VIDEO UPÚTAVKA TU :

https://youtu.be/CV4jArZDqvU

 

ZÁKLADNÉ ÚDAJE:

* lokalita: Cabaj, obec Cabaj – Čápor, okres Nitra

* veľkosť pozemku:  1278 m2

* úžitková  plocha domu: 80 m2

* počet izieb: 3

* kúrenie plynové – gamatky

* mesto Nitra 8 km

 

POPIS NEHNUTEĽNOSTI:

* Dispozícia domu:

* vstupná chodba, veľká obývacia izba, spálňa, izba, kuchyňa, špajza s výstupom na povalu,  kúpeľňa so sprchovým  kútom + wc

 

* dom postavený z tehly

* nová strecha

* plávajúce podlahy / dlažba / koberce

* inžinierske siete – voda, plyn, elektrika, kanalizácia

* náklady  mesačne do 130 €

* na pozemku sa nachádza studňa, garáž a letná kuchynka  

 

CENA : 94.990 eur

 

KONTAKT :

* Bližšie informácie , poprípade obhliadku si môžete dohodnúť na tel č. : 0905526254, teším sa na stretnutie s vami.  Miroslav Jakubkovič , pozrite si niečo  o mne :

https://miroslavjakubkovic.sk/

 

OKOLIE NEHNUTEĽNOSTI:

V blízkosti je dobrá občianska vybavenosť, rýchle spojenie s mestom Nitra, rýchly prístup  na rýchlostnú cestu R1

 

 

Videoprehliadka

Miroslav Jakubkovič

Kto som a prečo sa venujem predaju nehnuteľností?

Volám sa Miroslav Jakubkovič a NIE SOM ŠTANDARDNÝM realitným maklérom.

Na realitnom trhu sa pohybujem od roku 2007 kde som sa zaoberal hlavne prenájmami RD a ubytovňí, keďže som mal velkú ubytovaciu spoločnosť a asi od roku 2011 ako realitný maklér špecialista vo velkej celoslovenskej realitnej spoločnosti. Od roku 2018 pracujem ako realitný  manager  špecialista vo velkej realitnej aj finančnej spoločnosti , kde náborujem , školím a príjmam realitných maklérov 

Špecializujem sa na rezidenčný a komerčný sektor nehnuteľností. V Trnave, Hlohovci a v Nitre a blízkom okolí predávam nehnuteľnosti už 10 rokov a rád predám aj tú vašu. 

Celý život vynikám z radu, a to platí aj v realitách. Nerobím len to, čo všetci ostatní, ale do svojej práce dávam pridanú hodnotu.

Nikdy som nechcel byť a ani nie som len jedným z mnohých, tzv. "maklérov," podľa ktorých je predaj nehnuteľnosti o pár fotkách na internete a čakaní, čo sa udeje. Takýto prístup sa prieči môjmu presvedčeniu o kvalitnej práci a preto moja profesionálna služba začína nezáväznou inšpekciou nehnuteľnosti, konkurenčnou analýzou pred predajom, návrhom predajnej stratégie, cez následnú profesionálnu prezentáciu nehnuteľnosti (napr. VIDEOOBHLIADKOU) zacielenú na zvýraznenie jej predností, až po masívnu propagáciu najmodernejšími technológiami, vďaka ktorej sa o vašej nehnuteľnosti dozvie "aj ten, kto nechce." Výsledkom je RÝCHLY PREDAJ za MAXIMÁLNU MOŽNÚ CENU, vďaka čomu klienti moje služby využívajú opakovane a odporúčajú ma svojim známym, a tak sa stávam ich rodinným realitným agentom.

Mojou filozofiou je 100%-ný servis, maximálny komfort klienta, a preto sú PRÁVNE A HYPOTEKÁRNE služby, služby POISTENIA NEHNUTEĽNOSTÍ a POPREDAJNÝ SERVIS samozrejmosťou

Ak teda hľadáte "nejakého makléra," ktorý urobí pár fotiek, zavesí ich na internet a čaká, čo sa udeje, tak vás musím sklamať - tu nie ste správne.

Ak však chcete pre svoju nehnuteľnosť profesionálnu starostlivosť zameranú na maximálny zisk a minimálnu časovú stratu, tak ste na stránke toho správneho EXPERTA na PREDAJ Vašej nehnuteľnosti. 

"KAŽDÚ NEHNUTEĽNOSŤ PREDÁVAM AKO SVOJU VLASTNÚ"

Moja úspešnosť predaja je 99,9% pri priemernej dobe predaja 14,8 dní

 

 

 


Miroslav Jakubkovič

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF