Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Predaj, 4 izb. byt Trnava

Popis nehnuteľnosti

Predaj, 4 izbový byt, ul. Dolné Bašty, Trnava – EXKLUZÍVNE

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: 
Dispozícia: 4 izbový byt, 4/4 podlažie, bez výťahu
Úžitková plocha: byt 80 m2, naviac balkón 2 m2 a pivnica 2,5 m2 + možnosť dokúpiť garáž 12,26 m2, ktorá je súčasťou bytového domu

 

VIDEO OBHLIADKA TU :

https://www.youtube.com/watch?v=lkG2-MesAEU

Ak hľadáte  4 izbový byt v čiastočnej rekonštrukcii v Trnave na ulici Dolné Bašty  – centrum mesta  s kompletnou občianskou  vybavenosťou za rozumnú cenu  , potom je táto ponuka určená práve Vám. 

POPIS BYTU: vstupná chodba, 4 x izba, kuchyňa, kúpeľňa, WC, balkón, pivnica + možnosť garáž 

Na byte bola vykonaná čiastočná  rekonštrukcia
* v izbách a na chodbe  sú  parkety/plávajúce podlahy, zvyšok bytu dlažba (wc, kúpeľňa, balkón) 
* predáva sa čiastočne  zariadený 
* samostatné WC 
* súčasťou bytu je aj pivnica cca. 2,5 m2 
* kúrenie je vyregulované 

ENERGIE a POPLATKY: 
Správcom je bytové družstvo .
* bytové družstvo: 155 € 
* elektrina: 50 € 
* plyn 15€ (3 mesiace) 

CENA a PLATBA: 
- cena 169.990 Eur 
- platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením) 

 

KONTAKT :

* Bližšie informácie , poprípade obhliadku si môžete dohodnúť na tel č. : 0905526254, teším sa na stretnutie s vami.  Miroslav Jakubkovič , pozrite si niečo  o mne :

https://miroslavjakubkovic.sk/

LOKALITA a OKOLIE: 
V blízkosti je všetko na čo si len človek môže spomenúť: zástavka MHD, MŠ, ZŠ, pošta, sieť obchodov a služieb, oddychová zóna. Výhodou je rýchle napojenie sa na hlavné dopravné tepny spájajúce z centrom Trnavy a na diaľničný obchvat

CELKOVÝ DOJEM MAKLÉRA: 
Byt je vo výbornej  lokalite mesta Trnavy ,  ponúka priestrannosť a výbornú dispozíciu . Bonusom je kompletná občianska vybavenosť, dobrá dostupnosť a hlavne VÝBORNÁ CENA.

 

 

 

Videoprehliadka

Miroslav Jakubkovič

Kto som a prečo sa venujem predaju nehnuteľností?

Volám sa Miroslav Jakubkovič a NIE SOM ŠTANDARDNÝM realitným maklérom.

Na realitnom trhu sa pohybujem od roku 2007 kde som sa zaoberal hlavne prenájmami RD a ubytovňí, keďže som mal velkú ubytovaciu spoločnosť a asi od roku 2011 ako realitný maklér špecialista vo velkej celoslovenskej realitnej spoločnosti. Od roku 2018 pracujem ako realitný  manager  špecialista vo velkej realitnej aj finančnej spoločnosti , kde náborujem , školím a príjmam realitných maklérov 

Špecializujem sa na rezidenčný a komerčný sektor nehnuteľností. V Trnave, Hlohovci a v Nitre a blízkom okolí predávam nehnuteľnosti už 10 rokov a rád predám aj tú vašu. 

Celý život vynikám z radu, a to platí aj v realitách. Nerobím len to, čo všetci ostatní, ale do svojej práce dávam pridanú hodnotu.

Nikdy som nechcel byť a ani nie som len jedným z mnohých, tzv. "maklérov," podľa ktorých je predaj nehnuteľnosti o pár fotkách na internete a čakaní, čo sa udeje. Takýto prístup sa prieči môjmu presvedčeniu o kvalitnej práci a preto moja profesionálna služba začína nezáväznou inšpekciou nehnuteľnosti, konkurenčnou analýzou pred predajom, návrhom predajnej stratégie, cez následnú profesionálnu prezentáciu nehnuteľnosti (napr. VIDEOOBHLIADKOU) zacielenú na zvýraznenie jej predností, až po masívnu propagáciu najmodernejšími technológiami, vďaka ktorej sa o vašej nehnuteľnosti dozvie "aj ten, kto nechce." Výsledkom je RÝCHLY PREDAJ za MAXIMÁLNU MOŽNÚ CENU, vďaka čomu klienti moje služby využívajú opakovane a odporúčajú ma svojim známym, a tak sa stávam ich rodinným realitným agentom.

Mojou filozofiou je 100%-ný servis, maximálny komfort klienta, a preto sú PRÁVNE A HYPOTEKÁRNE služby, služby POISTENIA NEHNUTEĽNOSTÍ a POPREDAJNÝ SERVIS samozrejmosťou

Ak teda hľadáte "nejakého makléra," ktorý urobí pár fotiek, zavesí ich na internet a čaká, čo sa udeje, tak vás musím sklamať - tu nie ste správne.

Ak však chcete pre svoju nehnuteľnosť profesionálnu starostlivosť zameranú na maximálny zisk a minimálnu časovú stratu, tak ste na stránke toho správneho EXPERTA na PREDAJ Vašej nehnuteľnosti. 

"KAŽDÚ NEHNUTEĽNOSŤ PREDÁVAM AKO SVOJU VLASTNÚ"

Moja úspešnosť predaja je 99,9% pri priemernej dobe predaja 14,8 dní

 

 

 


Miroslav Jakubkovič

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF