Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Predaj, 2 izbový byt, ul.Zelenecká, Trnava - EXKLUZÍVNE

Popis nehnuteľnosti

Predaj, 2 izbový  byt, ul.Zelenecká, Trnava - EXKLUZÍVNE

VIDEO OBHLIADKA TU: https://www.youtube.com/watch?v=H2rxFbix0Rk

 ZÁKLADNÉ ÚDAJE: 
Dispozícia: 2 izbový byt, 3/3 podlažie, bez balkónu
Úžitková plocha spolu: byt 54,48 m2, z toho 2x pivnica 2,64 m2 + 1,11 m2 

Ak hľadáte  2  izbový byt  v Trnave s kompletnou občianskou vybavenosťou ,   cca 5  min. do centra mesta  a to za rozumnú cenu  , potom je táto ponuka určená práve Vám.

Byt je v pôvodnom stave a predáva sa komplet zariadený , tak ako je na fotkách                                   

 

POPIS BYTU:                                                                                                                                                                        * Byt - vstupná chodba, 2 x izba,  kuchyňa,  kúpeľňa +WC, komora, 2x pivnica. 
* Byt je v pôvodnom stave, kúrenie gamatky na plyn
* v izbách je koberec, chodba a kuchyňa -  plávajúca podlaha, kúpeľňa -  dlažba
* súčasťou bytu je aj 2x pivnica  
* vlastné kúrenie

ENERGIE a POPLATKY: 
Správcom je bytové družs .
* bytové družstvo: 80 € 
* elektrina: 15 € 
* plyn 40 

CENA a PLATBA: 
- cena 89.990 Eur 
- byt je voľný  ihneď
- platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením) 

KONTAKT :

* Bližšie informácie , poprípade obhliadku si môžete dohodnúť na tel č. : 0905526254, teším sa na stretnutie s vami.  Miroslav Jakubkovič , pozrite si niečo  o mne : https://miroslavjakubkovic.sk/o-mne

LOKALITA a OKOLIE: 
Dobrá lokalita. V blízkosti je všetko na čo si len človek môže spomenúť: komplet občianska vybavenosť. Výhodou je rýchle napojenie sa na hlavné dopravné tepny spájajúce sa  z centrom Trnavy – 5 min. Bytový dom je zateplený, nová strecha

CELKOVÝ DOJEM MAKLÉRA: 
Byt sa nachádza na ul. Zeleneckej v Trnave. Bonusom je kompletná občianska vybavenosť, malá vzdialenosť k zastávke MHD, dobrá dostupnosť do centra mesta a hlavne VÝBORNÁ CENA.

 

Videoprehliadka

Pôdorys

10

Miroslav Jakubkovič

Kto som a prečo sa venujem predaju nehnuteľností?

Volám sa Miroslav Jakubkovič a NIE SOM ŠTANDARDNÝM realitným maklérom.

Na realitnom trhu sa pohybujem od roku 2007 kde som sa zaoberal hlavne prenájmami RD a ubytovňí, keďže som mal velkú ubytovaciu spoločnosť a asi od roku 2011 ako realitný maklér špecialista vo velkej celoslovenskej realitnej spoločnosti. Od roku 2018 pracujem ako realitný  manager  špecialista vo velkej realitnej aj finančnej spoločnosti , kde náborujem , školím a príjmam realitných maklérov 

Špecializujem sa na rezidenčný a komerčný sektor nehnuteľností. V Trnave, Hlohovci a v Nitre a blízkom okolí predávam nehnuteľnosti už 10 rokov a rád predám aj tú vašu. 

Celý život vynikám z radu, a to platí aj v realitách. Nerobím len to, čo všetci ostatní, ale do svojej práce dávam pridanú hodnotu.

Nikdy som nechcel byť a ani nie som len jedným z mnohých, tzv. "maklérov," podľa ktorých je predaj nehnuteľnosti o pár fotkách na internete a čakaní, čo sa udeje. Takýto prístup sa prieči môjmu presvedčeniu o kvalitnej práci a preto moja profesionálna služba začína nezáväznou inšpekciou nehnuteľnosti, konkurenčnou analýzou pred predajom, návrhom predajnej stratégie, cez následnú profesionálnu prezentáciu nehnuteľnosti (napr. VIDEOOBHLIADKOU) zacielenú na zvýraznenie jej predností, až po masívnu propagáciu najmodernejšími technológiami, vďaka ktorej sa o vašej nehnuteľnosti dozvie "aj ten, kto nechce." . V poslednom rade chcem vyzdvihnúť možnosť LICITÁCIE - AUKCIE , ktorú využívam automaticky , pokiaľ my to situácia dovolí. Tu je link pre vašu predstavu , ako to funguje : https://youtu.be/BppFajaB1A0 Výsledkom je RÝCHLY PREDAJ za MAXIMÁLNU MOŽNÚ CENU, vďaka čomu klienti moje služby využívajú opakovane a odporúčajú ma svojim známym, a tak sa stávam ich rodinným realitným agentom.

Mojou filozofiou je 100%-ný servis, maximálny komfort klienta, a preto sú PRÁVNE A HYPOTEKÁRNE služby, služby POISTENIA NEHNUTEĽNOSTÍ a POPREDAJNÝ SERVIS samozrejmosťou

Ak teda hľadáte "nejakého makléra," ktorý urobí pár fotiek, zavesí ich na internet a čaká, čo sa udeje, tak vás musím sklamať - tu nie ste správne.

Ak však chcete pre svoju nehnuteľnosť profesionálnu starostlivosť zameranú na maximálny zisk a minimálnu časovú stratu, tak ste na stránke toho správneho EXPERTA na PREDAJ Vašej nehnuteľnosti. 

"KAŽDÚ NEHNUTEĽNOSŤ PREDÁVAM AKO SVOJU VLASTNÚ"

Moja úspešnosť predaja je 99,9% pri priemernej dobe predaja 14,8 dní

 

 

 


Miroslav Jakubkovič

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF