Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Predaj, 2 izbový byt s pozemkom, garážou, Trakovice, Hlohovec - kopie

Predaj, 2 izbový byt s pozemkom, garážou, Trakovice, Hlohovec

Popis nehnuteľnosti

Predaj, 2 izbový byt s pozemkom, garážou,  Trakovice, Hlohovec, EXKLUZÍVNE

                                     

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: 
Dispozícia: 2 izbový byt, 1/2 podlažie 
Úžitková plocha: byt 52 m2, naviac zasklená loggia 3,5 m2, 2x pivnica, garáž 18 m2, oplotený pozemok 141 m2 s bazénom a plne obytnou chatkou ( výborné , ako trucovňa pre manžela J )  

 

VIDEO OBHLIADKA TU :

https://youtu.be/nbUOuxtZREs


Keď skrížite veľmi pekný, kompletne prerobený a zariadený 2 izb. byt s Rodinným domom s garážou , pekne upraveným pozemkom a bazénom, tak vznikne táto nehnuteľnosť, ktorá je  mimo ruchu veľkomesta , v tichom prostredí  mimo hlavnej cesty v  obci Trakovice, len 10 km od Trnavy, 6 km od Hlohovca a 20 km od Piešťan a to za veľmi rozumnú cenu .

POPIS BYTU: vstupná chodba, 2 x izba, kuchyňa, kúpeľňa + WC, loggia, 2x pivnica, garáž 18 m2 + pekne upravený pozemok 141 m2 s obytnou chatkou, bazénom a búdou na náradie

Na byte bola vykonaná kompletná rekonštrukcia,

úplne nová kuchynská linka, Byt sa predáva kompletne zariadený.

Byt sa nachádza v 6 bytovke na vyvýšenom 1 podlaží, pod ním je garáž a za domom pozemok.

Bytovka je z bokou zateplená a je naplánovaná aj čelná strana domu


* v izbách sú nové plávajúce podlahy, zvyšok bytu dlažba 
* priestranná zasklená loggia + kamenná dlažba 
* byt je kompletne prerobený vo výbornom  stave - predáva sa kompletne  zariadený  
* súčasťou bytu je aj 2 x pivnica 
* kúrenie samostatné,   

ENERGIE a POPLATKY: 
* spol. fond opráv : 60 € 
* elektrina: 50 € 

*plyn 66 € 

CENA a PLATBA: 
- cena 114.990 Eur 
- byt je voľný, bez záložného práva a tiarch
- platba v hotovosti, alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením)

 

 KONTAKT :

* Bližšie informácie , poprípade obhliadku si môžete dohodnúť na tel č. : 0905526254, teším sa na stretnutie s vami.  Miroslav Jakubkovič , pozrite si niečo  o mne :

https://miroslavjakubkovic.sk/

 

LOKALITA a OKOLIE: 
V Obci je kompletná občianska vybavenosť, len 10 km od Trnavy, 6 km od Hlohovca a 20 km od Piešťan

CELKOVÝ DOJEM MAKLÉRA: 
Byt je v tichej  časti obce Trakovice, mimo hlavnej cesty so 141 m2 RELAXU a  to všetko za  VÝBORNÚ CENU.

 

 

 

Videoprehliadka

Miroslav Jakubkovič

Kto som a prečo sa venujem predaju nehnuteľností?

Volám sa Miroslav Jakubkovič a NIE SOM ŠTANDARDNÝM realitným maklérom.

Na realitnom trhu sa pohybujem od roku 2007 kde som sa zaoberal hlavne prenájmami RD a ubytovňí, keďže som mal velkú ubytovaciu spoločnosť a asi od roku 2011 ako realitný maklér špecialista vo velkej celoslovenskej realitnej spoločnosti. Od roku 2018 pracujem ako realitný  manager  špecialista vo velkej realitnej aj finančnej spoločnosti , kde náborujem , školím a príjmam realitných maklérov 

Špecializujem sa na rezidenčný a komerčný sektor nehnuteľností. V Trnave, Hlohovci a v Nitre a blízkom okolí predávam nehnuteľnosti už 10 rokov a rád predám aj tú vašu. 

Celý život vynikám z radu, a to platí aj v realitách. Nerobím len to, čo všetci ostatní, ale do svojej práce dávam pridanú hodnotu.

Nikdy som nechcel byť a ani nie som len jedným z mnohých, tzv. "maklérov," podľa ktorých je predaj nehnuteľnosti o pár fotkách na internete a čakaní, čo sa udeje. Takýto prístup sa prieči môjmu presvedčeniu o kvalitnej práci a preto moja profesionálna služba začína nezáväznou inšpekciou nehnuteľnosti, konkurenčnou analýzou pred predajom, návrhom predajnej stratégie, cez následnú profesionálnu prezentáciu nehnuteľnosti (napr. VIDEOOBHLIADKOU) zacielenú na zvýraznenie jej predností, až po masívnu propagáciu najmodernejšími technológiami, vďaka ktorej sa o vašej nehnuteľnosti dozvie "aj ten, kto nechce." . V poslednom rade chcem vyzdvihnúť možnosť LICITÁCIE - AUKCIE , ktorú využívam automaticky , pokiaľ my to situácia dovolí. Tu je link pre vašu predstavu , ako to funguje : https://youtu.be/BppFajaB1A0 Výsledkom je RÝCHLY PREDAJ za MAXIMÁLNU MOŽNÚ CENU, vďaka čomu klienti moje služby využívajú opakovane a odporúčajú ma svojim známym, a tak sa stávam ich rodinným realitným agentom.

Mojou filozofiou je 100%-ný servis, maximálny komfort klienta, a preto sú PRÁVNE A HYPOTEKÁRNE služby, služby POISTENIA NEHNUTEĽNOSTÍ a POPREDAJNÝ SERVIS samozrejmosťou

Ak teda hľadáte "nejakého makléra," ktorý urobí pár fotiek, zavesí ich na internet a čaká, čo sa udeje, tak vás musím sklamať - tu nie ste správne.

Ak však chcete pre svoju nehnuteľnosť profesionálnu starostlivosť zameranú na maximálny zisk a minimálnu časovú stratu, tak ste na stránke toho správneho EXPERTA na PREDAJ Vašej nehnuteľnosti. 

"KAŽDÚ NEHNUTEĽNOSŤ PREDÁVAM AKO SVOJU VLASTNÚ"

Moja úspešnosť predaja je 99,9% pri priemernej dobe predaja 14,8 dní

 

 

 


Miroslav Jakubkovič

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF