Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Pozemok 942 m2, Brestovany

Popis nehnuteľnosti

Predaj,  pozemok  942 m2, Brestovany, Trnava -EXKLUZÍVNE

 

Ponúkame vám na predaj pozemok , na ktorom sa nachádza torzo starého rodinného domu. Z polovice je už odstránený , treba to len dokončiť. Vzhľadom k tomu je aj prispôsobená  predajná cena. Všetky potrené doklady od statika , búracie povolenie atď máme k dispozícii. Preverovaná a potvrdená suma u firiem, ktoré sa zaoberajú búracími prácami na dokončenie a odstránenie rodinného domu a vyčistenie pozemku je od 5000 do 7000 eur

 

POZRITE SI VIDEO OBHLIADKU TU:

https://www.youtube.com/watch?v=2C-3-EyKBqU

VŠEOBECNE: 
Lokalita: Brestovany , 10 km od Trnavy
Účel využitia: pozemok určený podľa UPI  na výstavbu  rodinného domu 
Sklon pozemku: rovina a od polovice mierne svahovitý
Orientácia: na juhozápad 

POPIS POZEMKU A JEHO VYUŽITIE: 
* prístup na pozemok po asfaltovej ceste 

* samotný stavebný pozemok 874 m2 + pozemok pod cestou 68 m2( slúži aj ako parkovanie pre návštevy )

* pozemok určený na výstavbu rodinného domu

PLOCHA A ROZMERY: 

* samotný stavebný pozemok 16,40 m x 53,30 m  má plochu 874 m2
* samotné dve parcele pod cestou – 68 m2 
* celková plocha pozemku je 942 m2

INŽINIERSKE SIETE: 
* elektrika, voda, plyn  a kanalizácia  sa nachádzajú na hranici začiatku pozemku  

PLATBA: 
* CENA za celý pozemok : 69.990 Eur, t.j. 74,30  Eur/m2 
* v hotovosti, alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením) 

 

KONTAKT :

* Bližšie informácie , poprípade obhliadku si môžete dohodnúť na tel č. : 0905526254, teším sa na stretnutie s vami.  Miroslav Jakubkovič , pozrite si niečo  o mne :

https://miroslavjakubkovic.sk/o-mne


CELKOVÝ DOJEM: 
* vzhľadom k lokalite - dobrá cena 
* atraktívna lokalita
* viac o živote v obci nájdete na www.brestovany.sk

 

 

 

Videoprehliadka

Miroslav Jakubkovič

Kto som a prečo sa venujem predaju nehnuteľností?

Volám sa Miroslav Jakubkovič a NIE SOM ŠTANDARDNÝM realitným maklérom.

Na realitnom trhu sa pohybujem od roku 2007 kde som sa zaoberal hlavne prenájmami RD a ubytovňí, keďže som mal velkú ubytovaciu spoločnosť a asi od roku 2011 ako realitný maklér špecialista vo velkej celoslovenskej realitnej spoločnosti. Od roku 2018 pracujem ako realitný  manager  špecialista vo velkej realitnej aj finančnej spoločnosti , kde náborujem , školím a príjmam realitných maklérov 

Špecializujem sa na rezidenčný a komerčný sektor nehnuteľností. V Trnave, Hlohovci a v Nitre a blízkom okolí predávam nehnuteľnosti už 10 rokov a rád predám aj tú vašu. 

Celý život vynikám z radu, a to platí aj v realitách. Nerobím len to, čo všetci ostatní, ale do svojej práce dávam pridanú hodnotu.

Nikdy som nechcel byť a ani nie som len jedným z mnohých, tzv. "maklérov," podľa ktorých je predaj nehnuteľnosti o pár fotkách na internete a čakaní, čo sa udeje. Takýto prístup sa prieči môjmu presvedčeniu o kvalitnej práci a preto moja profesionálna služba začína nezáväznou inšpekciou nehnuteľnosti, konkurenčnou analýzou pred predajom, návrhom predajnej stratégie, cez následnú profesionálnu prezentáciu nehnuteľnosti (napr. VIDEOOBHLIADKOU) zacielenú na zvýraznenie jej predností, až po masívnu propagáciu najmodernejšími technológiami, vďaka ktorej sa o vašej nehnuteľnosti dozvie "aj ten, kto nechce." . V poslednom rade chcem vyzdvihnúť možnosť LICITÁCIE - AUKCIE , ktorú využívam automaticky , pokiaľ my to situácia dovolí. Tu je link pre vašu predstavu , ako to funguje : https://youtu.be/BppFajaB1A0 Výsledkom je RÝCHLY PREDAJ za MAXIMÁLNU MOŽNÚ CENU, vďaka čomu klienti moje služby využívajú opakovane a odporúčajú ma svojim známym, a tak sa stávam ich rodinným realitným agentom.

Mojou filozofiou je 100%-ný servis, maximálny komfort klienta, a preto sú PRÁVNE A HYPOTEKÁRNE služby, služby POISTENIA NEHNUTEĽNOSTÍ a POPREDAJNÝ SERVIS samozrejmosťou

Ak teda hľadáte "nejakého makléra," ktorý urobí pár fotiek, zavesí ich na internet a čaká, čo sa udeje, tak vás musím sklamať - tu nie ste správne.

Ak však chcete pre svoju nehnuteľnosť profesionálnu starostlivosť zameranú na maximálny zisk a minimálnu časovú stratu, tak ste na stránke toho správneho EXPERTA na PREDAJ Vašej nehnuteľnosti. 

"KAŽDÚ NEHNUTEĽNOSŤ PREDÁVAM AKO SVOJU VLASTNÚ"

Moja úspešnosť predaja je 99,9% pri priemernej dobe predaja 14,8 dní

 

 

 


Miroslav Jakubkovič

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF