Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


1 izbový byt, Tajovského, Prednádražie, Trnava

Vyhľadávaná lokalita v Trnave

Popis nehnuteľnosti

Predaj, 1 izbový  byt, Tajovského, Prednádražie, Trnava

VIDEO OBHLIADKA TU: https://www.youtube.com/watch?v=b5me1ZlchWY

 ZÁKLADNÉ ÚDAJE: 
Dispozícia: 1 izbový byt, 4/9 podlažie 
Úžitková plocha: byt 29 m2  a pivnica 2,5 m2  

Ak hľadáte  1  izbový byt  v lokalite Prednádražie ul. Tajovského  v Trnave s kompletnou občianskou vybavenosťou ,   cca 5  min. do centra mesta  a to za rozumnú cenu  , potom je táto ponuka určená práve Vám.

Predáva sa komplet zariadený , tak ako je na fotkách 

POPIS BYTU:  Bauring - vstupná chodba, 1 x izba zo spacím kútom,  kuchyňa,  kúpeľňa +WC,  pivnica. 
Byt je po kompletnej   rekonštrukcii ( okrem elektriky )
* v obývacej miestnosti so spacím kútom, chodba a kuchyňa -  plávajúca podlaha, kúpeľňa, -  dlažba 
* kuchyňa s kuchynskou linkou so spotrebičmi 
* komplet prerobená kúpeľňa +  WC 
* súčasťou bytu je aj pivnica cca. 2,5 m2 
* kúrenie je vyregulované 

ENERGIE a POPLATKY: 
Správcom je bytové družs .
* bytové družstvo: 75 € 
* elektrina: 20 € 
* plyn – nie je 

CENA a PLATBA: 
- cena 77.990 Eur 
- byt je voľný  ihneď
- platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením) 

KONTAKT :

* Bližšie informácie , poprípade obhliadku si môžete dohodnúť na tel č. : 0905526254, teším sa na stretnutie s vami.  Miroslav Jakubkovič , pozrite si niečo  o mne : https://miroslavjakubkovic.sk/o-mne

LOKALITA a OKOLIE: 
Vyhľadávaná lokalita. V blízkosti je všetko na čo si len človek môže spomenúť: komplet občianska vybavenosť. Výhodou je rýchle napojenie sa na hlavné dopravné tepny spájajúce sa  z centrom Trnavy – 5 min. Bytový dom je zateplený

CELKOVÝ DOJEM MAKLÉRA: 
Byt je vo vyhľadávanej   lokalite mesta Trnavy - Prednádražie. Bonusom je kompletná občianska vybavenosť, malá vzdialenosť k zastávke MHD, dobrá dostupnosť do centra mesta a hlavne VÝBORNÁ CENA.

 

Videoprehliadka

Miroslav Jakubkovič

Kto som a prečo sa venujem predaju nehnuteľností?

Volám sa Miroslav Jakubkovič a NIE SOM ŠTANDARDNÝM realitným maklérom.

Na realitnom trhu sa pohybujem od roku 2007 kde som sa zaoberal hlavne prenájmami RD a ubytovňí, keďže som mal velkú ubytovaciu spoločnosť a asi od roku 2011 ako realitný maklér špecialista vo velkej celoslovenskej realitnej spoločnosti. Od roku 2018 pracujem ako realitný  manager  špecialista vo velkej realitnej aj finančnej spoločnosti , kde náborujem , školím a príjmam realitných maklérov 

Špecializujem sa na rezidenčný a komerčný sektor nehnuteľností. V Trnave, Hlohovci a v Nitre a blízkom okolí predávam nehnuteľnosti už 10 rokov a rád predám aj tú vašu. 

Celý život vynikám z radu, a to platí aj v realitách. Nerobím len to, čo všetci ostatní, ale do svojej práce dávam pridanú hodnotu.

Nikdy som nechcel byť a ani nie som len jedným z mnohých, tzv. "maklérov," podľa ktorých je predaj nehnuteľnosti o pár fotkách na internete a čakaní, čo sa udeje. Takýto prístup sa prieči môjmu presvedčeniu o kvalitnej práci a preto moja profesionálna služba začína nezáväznou inšpekciou nehnuteľnosti, konkurenčnou analýzou pred predajom, návrhom predajnej stratégie, cez následnú profesionálnu prezentáciu nehnuteľnosti (napr. VIDEOOBHLIADKOU) zacielenú na zvýraznenie jej predností, až po masívnu propagáciu najmodernejšími technológiami, vďaka ktorej sa o vašej nehnuteľnosti dozvie "aj ten, kto nechce." . V poslednom rade chcem vyzdvihnúť možnosť LICITÁCIE - AUKCIE , ktorú využívam automaticky , pokiaľ my to situácia dovolí. Tu je link pre vašu predstavu , ako to funguje : https://youtu.be/BppFajaB1A0 Výsledkom je RÝCHLY PREDAJ za MAXIMÁLNU MOŽNÚ CENU, vďaka čomu klienti moje služby využívajú opakovane a odporúčajú ma svojim známym, a tak sa stávam ich rodinným realitným agentom.

Mojou filozofiou je 100%-ný servis, maximálny komfort klienta, a preto sú PRÁVNE A HYPOTEKÁRNE služby, služby POISTENIA NEHNUTEĽNOSTÍ a POPREDAJNÝ SERVIS samozrejmosťou

Ak teda hľadáte "nejakého makléra," ktorý urobí pár fotiek, zavesí ich na internet a čaká, čo sa udeje, tak vás musím sklamať - tu nie ste správne.

Ak však chcete pre svoju nehnuteľnosť profesionálnu starostlivosť zameranú na maximálny zisk a minimálnu časovú stratu, tak ste na stránke toho správneho EXPERTA na PREDAJ Vašej nehnuteľnosti. 

"KAŽDÚ NEHNUTEĽNOSŤ PREDÁVAM AKO SVOJU VLASTNÚ"

Moja úspešnosť predaja je 99,9% pri priemernej dobe predaja 14,8 dní

 

 

 


Miroslav Jakubkovič

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF